Bohaterowie

Samantha 'Sam' Maynard (18l.)
Siostra Conor'a Maynard'a. Tak jak brat posiada talent muzyczny. Kocha śpiewać, grać na gitarze i pianinie oraz spędzać czas ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi - Patty i Justin'em. Razem z bratem mieszka w Londynie i całą sobą go wspiera.
Conor Maynard (20l.)
Jego kariera muzyczna rozwija się, a w tym pomaga mu Samantha. Zawszę trzymają się razem, często razem śpiewają i piszą piosenki. Conor pomagał siostrze, gdy Adam zabawił się jej uczuciami.Justin Bieber (19l.)
Najlepszy przyjaciel Sam , Conor'a i Patty. Poznali się przed tym jak on i Conor rozpoczęli karierę. Traktuje Sam jak młodszą siostrę, zawsze mogą szczerze porozmawiać.Adam Hoover (20l.)
Kiedyś był z Sam, ale ona była dla niego tylko zabawką. Gdy tylko się nią znudził, porzucił ją, przez co Samantha wpadła w depresję. Lubi bawić się uczuciami innych.The Wanted:
Jay (22l.), Max (24l.,) Siva (24l.), Nathan (19l.) i Tom (24l.)
Tych panów to chyba nie muszę przedstawiać ;DPatricia 'Patty' Blake (18l.)
Najlepsza przyjaciółka Sam od dzieciństwa. Kocha spędzać czas z Sam, Conor'em i Justinem. Zwariowana, nie boi się mówić co myśli, pełna życia. Tak jak sam gra na gitarze.


Nathalie Blake (17l.)
Siostra Patty. Często spędza czas z Sam i Conorem. Tak jak siostra jest pełną życia dziewczyną z dziwnymi pomysłami. Gra w piłkę nożną, jej ulubioną drużyną jest Manchester United.


3 komentarze:

 1. Super bohaterowie, weszłam na ciebie przypadkiem i chętnie tu zostanę ;*
  przy okazji zapraszam do mnie ;***
  http://twgbkarollla.blogspot.com/
  dawaj szybko prolog :3

  OdpowiedzUsuń
 2. uhu chyba wygląda na ot że ukradłam ci pomysł :) AL i tak twoje przedstawianie badzeij mi się podoba niż moje
  och wiedz tu dużo gwiazd :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nareszcie komentujeeee xD wybacz, ze tak długo -.- Jak na taki talent jesteś za skromna <3

  OdpowiedzUsuń